Aktualności


wsteczWstecz

WYJĄTKOWI MAŁOPOLANIE. LUDZIE ROKU I OSOBOWOŚCI ROKU 2017

2018-03-05

W Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie „Gazeta Krakowska” uhonorowała ludzi, którzy w 2017 roku wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach życia, w całej Małopolsce.

Kapituła konkursowa po raz 26 nominowała kandydatów do tytułu Ludzi Roku. To wieloletnia tradycja „Gazety Krakowskiej”. Kapituła honoruje ludzi zasłużonych dla naszego województwa w różnych dziedzinach, którzy swoimi dokonaniami rozsławiają nasz region w kraju, a często również poza jego granicami.

"Po długiej, serdecznej debacie wybraliśmy te 11 osób jednomyślnie, więc wszyscy laureaci mogą czuć się wybrani w sposób niezwykły. Są wśród nich osoby znane publicznie od dawna, ale są też osoby, które zasłynęły wyjątkowym czynem w 2017 roku. Być człowiekiem roku to dla mnie również umiejętność sprostania wyzwaniu w danej chwili. Chwili, która sprawdza ludzką odwagę, odpowiedzialność, szacunek do innych, wartość życia ludzkiego i może już więcej się nie powtórzyć" - mówił przewodniczący kapituły prof. Józef Lipiec. Dodał, że nagroda jest szczególnie ważna w dzisiejszych czasach, gdy często otaczają nas antybohaterzy.

GRATULUJEMY Pani Katarzynie Koneweckiej - Hołój - Prezes Stowarzyszenia "Piękne Anioły", która znalazła się w gronie wyróżnionych 11 Ludzi Roku 2017 !

Stowarzyszenie "Piękne Anioły" od kilku lat zajmuje się bezpłatnym odnawianiem dziecięcych pokoi w domach najbardziej potrzebujących rodzin.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy. Luborzyca 97, 32-010 Luborzyca

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji