Aktualności


wsteczWstecz

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RODZINY. MINISTERSTWO I TVP ZAPRASZA DO STUDIA RODZINA

2020-05-15

Dzisiaj, 15 maja Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej wraz z Telewizją Polską zaprasza do spędzenia Międzynarodowego Dnia Rodzin w Studiu Rodzina, w którym o programach adresowanych do rodzin i kierunkach polityki rodzinnej dyskutować będą eksperci, członkowie Rady Rodziny, a także same rodziny.

Studio Rodzina rozpocznie się dzisiaj o godz. 11:30.

Transmisje z debat będzie można śledzić na kanałach Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w mediach społecznościowych.

15 maja to szczególna data – tego dnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin.
– Z tej okazji mam przyjemność zaprosić Państwa do Studia Rodzina, które przygotowaliśmy wraz z Telewizją Polską. Widzowie będą mieli okazję do bliższego zapoznania się z programami polityki rodzinnej realizowanymi dzisiaj przez ministerstwo rodziny, jak również z wymiernymi korzyściami, jakie z nich płyną. Dowiedzą się też więcej o tym, w którą stronę zmierza polityka rodzinna w kontekście Polski i Europy – zachęca minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg.
W programie Studio Rodzina nie zabraknie też tematów bieżących dotyczących m.in. życia rodzinnego w czasie epidemii koronawirusa czy współczesnej rodziny. Każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.
Spotkajmy się online
– Tegoroczne wydarzenie ze względu na niecodzienne okoliczności organizujemy przez internet. Rodzina to absolutny priorytet, dlatego nie rezygnujemy ze spotkania, chociaż odbywa się ono w innej formie – przeciwnie, szczególnie w czasie panującej epidemii chcemy porozmawiać o tym, jak wspierać rodzinę, jakie są jej potrzeby – mówi minister Marlena Maląg.
Obok przedstawicieli resortu rodziny uczestnikami paneli tematycznych będą eksperci oraz członkowie Rady Rodziny, a także – w części o charakterze life stylowym – same rodziny.
Jak przypomina szefowa MRPiPS, niedawno, bo 1 kwietnia, obchodziliśmy 4. urodziny programu „Rodzina 500+”. Od początku działania programu do polskich rodzin trafiło już ponad 108 mld zł.
– Dzięki licznym spotkaniom i rozmowom z rodzicami wiemy, że to ważne i potrzebne wsparcie – podkreśla minister Maląg.
Gdzie obejrzeć Studio Rodzina?
Transmisję ze Studia Rodzina znajdą Państwo na kanałach Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w mediach społecznościowych.
Piątek 15 maja godz. 11:30. Zapraszamy do spędzenia z nami tego wyjątkowego dnia!

Dołączona galeria:

nazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy. ul. Jagiellońska 7, 32-010 Luborzyca

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji