Mieszkańcy pomagają


PODZIĘKOWANIE

2020-09-09

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkańce naszej gminy, która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie komplet mebli pokojowych. Dziękujemy również Panu Arturowi Kałkus z Łuczyc za pomoc w przewiezieniu i rozładowaniu mebli.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana

  ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA JAKUBA

  2020-08-19

  Informujemy , że w ramach akcji zbierania plastikowych nakrętek dla mieszkającego w naszej gminie 7- letniego Jakuba, nasz Ośrodek przekazał rodzinie chłopca kilka worków pełnych plastikowych nakrętek, które na przestrzeni ostatnich m-cy przynosili do GOPS mieszkańcy gminy.

  Dołączona galeria:

  nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana

   PODZIĘKOWANIE

   2020-08-19

   Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkańce naszej gminy, która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie komplet mebli pokojowych.

   Dołączona galeria:

   nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana

    PODZIĘKOWANIE

    2020-07-08

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzyca składa podziękowanie dla 3 Pruskiego Zastępu Harcerzy"Gniazdo" im. płk. Łukasza Cieplińskiego ps."Pług".
    W szczególności dziękujemy druhowi Michałowi Wąs, który zorganizował akcję zbiórki żywności oraz art. higienicznych dla rodziny z Prus, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

    Serdeczne podziękowania kierujemy też do wszystkich darczyńców, którzy nie pozostali obojętni na potrzeby drugiego człowieka i przyłączyli się do akcji.
    Zobacz także: archiwum"Mieszkańcy pomagają" (archiwum)...

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy. ul. Jagiellońska 7, 32-010 Luborzyca

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji