Dofinansowania dla osób niepełnosprawnych


JESTEŚ OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ? WEŹ UDZIAŁ W PILOTAŻOWYM PROGRAMIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

2016-06-29

Informujemy, że w roku 2016 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w krakowie realizuje pilotażowy program "Aktywny samorząd" . Adresatami programu są osoby niepełnosprawne w wieku do 18 lat , w wieku aktywności zawodowej lub pracujące, które posiadają znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności.

czytaj całość publikacji "JESTEŚ OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ? WEŹ UDZIAŁ W PILOTAŻOWYM PROGRAMIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "

Dołączona galeria:

nazwawyswietlana

  UWAGA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

  2016-03-23

  Informujemy, że Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie w roku 2016 kontynuuje realizację pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” . program finansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  czytaj całość publikacji "UWAGA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE"

  Dołączona galeria:

  nazwawyswietlananazwawyswietlana

   Podstawa ubiegania się o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

   2015-10-02

   Aby ubiegać się o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uczestnictwa w 14−to dniowym turnusie rehabilitacyjnym, dofinansowanie likwidacji barier architektonicznych, barier w komunikowaniu się i barier technicznych, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, dofinansowanie do zakupu przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, należy spełniać następujące warunki:

   czytaj całość publikacji "Podstawa ubiegania się o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych"


   informacji na temat bezpłatnego projektu związanego z aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych

   2014-08-08

   Projekt „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy II” skierowany jest do osób będącymi absolwentami szkół ponadgimnazjalnych, policealnych, oraz uczelni wyższych, pozostającymi bez zatrudnienia, dla których orzeczono znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności, które w momencie przystąpienia do projektu nie mają ukończone 30 lat.

   czytaj całość publikacji "informacji na temat bezpłatnego projektu związanego z aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych"


   Dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych

   2014-07-28

   Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowi informuje o możliwości uzyskania dofinansowania dla osób niepełnosprawnych (posiadających znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności)

   czytaj całość publikacji "Dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych"


   przejdź do góry...

   Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy. Luborzyca 97, 32-010 Luborzyca

   Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji